In memoriam  VYTAUTAS JOKUBAITIS
    2018-04-18

Gamtai ilgesingai šokant pavasario šokį, balandžio 17 – osios vakarą netikėtai nutilo mokyklos direktoriaus Vytauto Jokubaičio žingsniai amžiname laiko kelyje… Vėjas užpūtė jo gyvenimo žvakę ir nėra Žemėje tokios jėgos, kuri galėtų vėl ją uždegti…
Vytautas Jokubaitis gimė 1958 m. kovo 16 d., Šiauliuose. Baigęs J. Janonio vidurinę mokyklą, 1976 m. įstojo į Šiaulių pedagoginį institutą ir pasirinko defektologijos (oligofreno pedagogikos su logopedija) specialybę. Savo profesinę patirtį pradėjo kaupti Šiaulių 1-oje pagalbinėje mokykloje – internate, vėliau – Šakių rajono Gelgaudiškio pagalbinėje mokykloje – internate. Po karinės tarnybos 1984 m. grįžo į Šiaulių 1- ąją specialiąją internatinę mokyklą, kur dirbo auklėtoju, nuo 1989 m. – direktoriaus pavaduotoju ugdymui. 1998 m. Vytautas Jokubaitis paskirtas Jono Laužiko specialiosios mokyklos direktoriumi, nuo 2011 m. vadovavo Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiajai mokyklai. Būdamas jautrus ir atsakingas vadovas, jis nuoširdžiai rūpinosi specialiųjų poreikių vaikų ugdymu, pagalbos šeimai teikimu.
Vytautas mokėjo džiaugtis gyvenimu, buvo puikus vyras, rūpestingas tėvas – kartu su žmona Salomėja užaugino sūnus Vytautą ir Balį, kūrė jaukų namų židinį.
Skaudžią netekties ir liūdesio valandą dėl mokyklos direktoriaus Vytauto Jokubaičio mirties užjaučiame jo šeimą, artimuosius ir visus jį pažinojusius.
Atsisveikinimas su velioniu vyks laidojimo namuose  Dvaro   g. 99,  balandžio 19 d. nuo 14.00 val.
Šv. Mišios bus aukojamos Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje balandžio 20 d. 7.30 val.
Laidotuvės – balandžio 20 d. 12 val. Donelaičio  kapinėse.

Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiosios mokyklos bendruomenė