2018 05 29 Išvyka į Alpakų mini ZOO
          Gegužės 29 dieną 2 – 4 specialiosios, 2 lavinamosios klasių mokiniai su mokytojomis Roma Rimkevičiene, Rita Griciuviene vyko į Alpakų mini ZOO, įsikūrusį Dargaičių kaime, Šiaulių rajone. Alpakų ūkio šeimininkė  supažindino  su ūkyje gyvenančiais  gyvūnais: alpakomis,  lamomis, stručiais, dvikupriu kupranugariu, miniatiūrinėmis Zebu karvytėmis, asiliukais, olandiškais mini ožiukais, stručiais, triušiais ir kitais zoologijos sodo gyventojais. Mokinius gyvūnai sužavėjo draugiškumu, meilumu, jie leidosi glostomi, šeriami iš rankų ir mielai pozavo.

2018 05 24 Respublikinė specialiųjų mokyklų mokinių konferencija „Gamtos atradimai vaiko akimis”
          Gegužės 24 dieną mokiniai su mokytojomis Dalia Stankevičiene, Ligita Anučauskyte, Lijana Pigulevičiene, Laima Kulšyte ir Daiva Laurutiene dalyvavo Kurtuvėnuose vykusioje respublikinėje specialiųjų mokyklų mokinių konferencijoje „Gamtos atradimai vaiko akimis”. Jos metu mokiniai pristatė stendinius pranešimus ,,Gamta vaiko akimis“ ir ,,Žvilgsnis iš arti“, šoko, dainavo, atliko praktines užduotis.
2018 05 23 Išvyka į Burbiškio dvarą
      Gegužės 23 dieną popietinių grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Spindulėliai“ auklėtiniai su auklėtojomis Simona Šambariene ir Alma Nemaniene vyko į Burbiškio dvarą Radviliškio rajone. Vaikai susidomėję klausėsi dvaro įkūrimo istorijos, apžiūrėjo senųjų dvaro šeimininkų nuotraukas, kambarius, baldus. Pasivaikščiojo peizažinio tipo dvaro parko takeliais, žavėjosi įspūdingais tvenkiniais su salomis, sujungtomis 12 tiltų, Vytauto Didžiojo, liūtų skulptūromis. Kupini naujų įspūdžių ir geros nuotaikos grįžo į mokyklą.

2018 05 23 Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto dviračių ir triračių sporto čempionatas
        Gegužės 23 dieną Joniškio ,,Saulės“ pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto dviračių ir triračių sporto čempionatas, kuriame dalyvavo 9 komandos. Triračių rungtyse pirmąją vietą ir aukso medalius laimėjo mūsų mokyklos mokiniai: Gintarė Šakinytė, Pijus Žalys, Justinas Vagdaris, Nedas Misius, Mantas Šiopys ir Lukas Cilinginas. Dviračių varžybose nepralenkiamas buvo ir tiksliausiai dviratį valdė Justinas Vagdaris. Sveikiname!

2018 05 23 Prevencinė paskaita ,,Prekybos žmonėmis pavojai. Ką žinome apie tai?“
       Gegužės 23 dieną  mokyklos socialinė pedagogė Jurgita Kaziūnienė vyresniųjų klasių mokiniams organizavo susitikimą su Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centro socialine darbuotoja Aušra Vaičiulyte, kuri vedė paskaitą ,,Prekybos žmonėmis pavojai. Ką žinome apie tai?“. Prevencinės paskaitos  metu mokiniai sužinojo apie galimas grėsmes, kaip nepakliūti į prekiautojų žmonėmis pinkles, kur kreiptis ir kokia pagalba yra teikiama nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis.
    Susidūrę su prekybos žmonėmis atvejais ar įtarę, kad kyla
 grėsmė, nedelsdami kreipkitės Bendruoju pagalbos telefonu 112.
Pagalbą prostitucijos  ir prekybos žmonėmis aukoms teikia Kovos
 su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras (KOPŽI)Visą parą
 veikia centro SOS numeris +370 679 61 617, skirtas  konsultuoti,
 patarti ir informuoti nukentėjusius nuo įvairių prekybos žmonėmis
 formų, prostitucijos, seksualinės prievartos, pabėgusius
nepilnamečius. Daugiau informacijos galima rasti interneto
svetainėje www.anti-trafficking.lt.
2018 05 22 Pleneras ,,Paskui jausmus – ekspresyvaus abstrakcionizmo pėdsakais“
           Gegužės 22 dieną grupė mokinių su mokytoja Lijana Pigulevičiene dalyvavo plenere ,,Paskui jausmus – ekspresyvaus abstrakcionizmo pėdsakais“, kurį organizavo dienos centras ,,Goda“. Jo metu mokiniai susipažino su dailininkų abstrakcionistų kūryba, patys kūrė abstrakcijas, tapė natūralioje gamtoje, mėgavosi spalvų, dėmių ir linijų magija.

2018 05 22 Išvyka į Šiaulių universiteto Profesinės reabilitacijos laboratoriją
         Gegužės 22 dieną vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojos Rita  Šimonėlienė ir Dalia  Stankevičienė,  vyko  į Šiaulių universiteto   Socialinės gerovės studijų ir kūno kultūros katedroje esančią  Profesinės reabilitacijos laboratoriją. Prof. dr. Liuda Radzevičienė  ir lektorė Ilona Dobrovolskytė  supažindino  su  ErgosTM Work  simuliator kompiuterine įranga, t.y. fizinio aktyvumo imitatorius, skirtas matuoti asmens funkcionalumui ir  fiziniams gebėjimams, reikalingiems darbinei veiklai atlikti.

2018 05 17 Išvyka į Dviračių muziejų
           Gegužės 17 dieną 5 – 6 lavinamosios klasės mokinukai su mokytoja Ilmena Paulauskiene ir mokytojos padėjėja Jurgita Povilaitiene lankėsi Dviračių muziejuje. Čia vaikai apžiūrėjo eksponuojamus seniausius ir naujausius įvairios paskirties dviračius, triračius, vienaračius, sužinojo, kad dauguma jų yra pagaminti mūsų miesto dviračių gamykloje. Didžiausią įspūdį paliko ir daugiausiai emocijų sukėlė galimybė ,,pavažiuoti“ dviračiais, nes šį pojūtį visi patyrė pirmą kartą.

2018 05 16 Paskaita ,,Prekyba žmonėmis“
    Gegužės 16 dieną vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūno Donato Verkio paskaitos apie prekybą žmonėmis. Pareigūnas išsamiai papasakojo apie prekybos žmonėmis formas, kaip nepakliūti į prekiautojų pinkles ir kas suteikia pagalbą nukentėjusiems.