2018 10 02 švyka į spektaklį ,,Tavo pasaka“ Naisiuose
         Šiauliuose vyksta V tarptautinis teatrų vaikams ir jaunimui festivalis ,,Jėga /Cool“. Ta proga, spalio 2 dieną, vyresniųjų specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis Lijana Pigulevičiene ir Dalia Stankevičiene vyko į Naisius, kur žiūrėjo Kelmės mažojo teatro spektaklį ,,Tavo pasaka“.

2018 10 01 Netradicinė popietė ,,Žolynų pasakojimai“
       Spalio 1 dieną popietinių grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Spindulėliai“ ugdytiniai su mokytoja Lijana Pigulevičiene, auklėtoja Alma Nemaniene ir mokyklos slaugytoja Rasa Dabkevičiūte susirinko į netradicinę popietę ,,Žolynų pasakojimai“. Vaikai ir jaunuoliai sužinojo daug įdomaus apie lietuviškus vaistinguosius augalus, jų naudą stiprinant organizmą, gydant įvairias ligas, skanavo įvairias arbatas, rinko pačią gardžiausią.