2018 03 29 Netradicinio ugdymo diena

Kovo 28 dieną mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena. Mokiniai, tėvai, globėjai dalyvavo keturiose skirtingose, netradicinėse ugdymo erdvėse: naujos kartos sensorinės įrangos, interaktyvios lentos kabinetuose, aktų ir sporto salėse. Žr.Galerija

Smagių žaidimų, įdomių atrakcionų, interaktyvių veiklų metu lavino kalbinius, matematinius, pažintinius gebėjimus, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, akies ir rankos koordinaciją, smulkiąją ir bendrąją motoriką.
        Už dovanotas pramogas, patirtas džiugias akimirkas, neišdildomus įspūdžius ir teigiamas emocijas dėkojame ,,Fuga.lt“ direktoriui Aleksandui Bielyj ir netradicinio ugdymo dienos koordinatorei mokytojai Daivai Laurutienei.