2018 09 26 Lietuvos specialiosios olimpiados žirginio sporto čempionatas ,,Suvaldyk žirgą“

Rugsėjo 26 dieną Šeduvoje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados žirginio sporto čempionatas ,,Suvaldyk žirgą“, į kurį susirinko 11 komandų iš įvairių Lietuvos specialiųjų įstaigų. Pirmą kartą jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: Donata Samavičiūtė (4 specialioji klasė), Saimonas Dalibagas, Rokas Juška (5 specialioji klasė), Pijus Žalys (6 specialioji klasė), Aistė Timinskaitė (7 specialioji klasė), Giedrė Molytė, Gintarė Šakinytė ir Kristijonas Indrišiūnas (9 specialioji klasė). Geriausiai valdyti žirgą sekėsi Aistei Timinskaitei ir Saimonui Dalibagui – jie laimėjo bronzos ir sidabro medalius. Čempionato metu mokiniai  dalyvavo ir kitose įvairiose, netradicinėse sportinėse rungtyse. Nors oras šiluma nelepino, nuotaiką praskaidrino ir visus sušildė ant laužo virta sriuba.