2019 08 14 Informacija tėveliams (globėjams) ,,Dėl elektroninių mokinių sveikatos pažymėjimų”

Nuo šių mokslo metų pradėjo galioti tik elektroniniai mokinių sveikatos pažymėjimai. Norint, kad būtų pilnai užpildytas vaiko sveikatos pažymėjimas reikia apsilankyti pas šeimos gydytoją (užpildo I pažymėjimo dalį) bei burnos higienistą (užpildo II pažymėjimo dalį). Tik užpildžius abi pažymėjimo dalis, būna pilnai pateiktas vaiko sveikatos pažymėjimas ir laikomas tinkamu, kitu atveju būsime priversti raginti pasitikrinti iki galo. Taip pat, norime pranešti, kad dantukus pasitikrinus pas privatų burnos higienistą ar odontologą II vaiko sveikatos pažymėjimo dalis užpildyta bus tik tuomet, kai išrašą pateiksite savo šeimos gydytojui, kuris turi prieigą prie sistemos ir informaciją suves.