2022 02 25 Prevencinė savaitė „Sveikai gyvensenai – taip, žalingiems įpročiams – ne!”
    Šios prevencinės savaitės tikslas – motyvuoti mokinius sveikai gyventi, nevartoti alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.  Siekėme, kad mokiniai suprastų neigiamą alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai ir visuomenei. Taip pat ugdėme gebėjimus, skatinančius atsisakyti alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.  Foto ČIA

Plačiau

2022 02 15 Artėjant vasario 16-ajai
    Artėjant vasario 16-ajai mokyklos langai pasipuošė trispalvės atributika. Mokiniai kartu su mokytojomis kirpo trispalvius delniukus, kurie papuošė mokyklos stendą. Stebėjome didžiausias pradinių ir vyresnių klasių bendradarbiavimo pamokas. Su artėjančia vasario 16-ąja! Projekto organizatorės.

2022 02 18  Tarptautinio projekto „I`m making a seed bomb, I am having the future take breathe“ veiklos
    Tęsiant tarptautinio projekto „I`m making a seed bomb, I am having the future take breathe“ veiklas, išeidami žiemos atostogų, 9-10 spec., 8-9 lav. klasės mokiniai kartu su mokytojomis Raimonda ir Kristina pasodino sėklų bombas, naudodami žemės + bulvių lupenų kompostą. Grįžę iš po atostogų stebėsime, matuosime, lauksime rezultato. Projektų darbo grupė  VIDEO ČIA

2022 02 18  Vasario 8 dieną visame pasaulyje minima Saugaus interneto diena.
    Tą dieną vyko nuotolinis susitikimas su tarptautinio projekto „I`m making a seed bomb, I am having the future take breathe“ mokytojomis ir mokiniais. Mūsų mokyklai atstovavo 9 specialiosios klasės mokinys Edvinas su mokytojomis Raimonda ir Kristina. Susitikimo metu turėjome galimybę susipažinti su mokiniais, pakalbėti, kaip saugiai reikia elgtis internete. Visų dalyvių mintys buvo sudėtos į gaublį, naudojant Wordart programą. Susitikimas paliko didelį įspūdį mokiniui ir mokytojams.  Projektų darbo grupė. Foto ČIA

2022 02 18 Bendradarbiaujančios klasės- tai antrus metus vykstantis respublikinis projektas.
Pamokos buvo skirtos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vasario 11-ą dieną mokytoja Raimonda pravedė dvi bendradarbiavimo pamokas. Istorijos pamoka buvo pravesta su mokytoja Daiva Masiliauskiene iš Klaipėdos Litorinos mokyklos. Pamokoje dalyvavo 5a specialioji klasė (Klaipėdos Litorinos mokyklos), 9-10 specialioji klasė (Šiaulių „Ringuvos“ mokykla). Pamokose pristatėme mokyklas, miestus, sprendėme kryžiažodį apie Šiaulius, naudojant Kahoot programą įtvirtinome žinias apie Klaipėdą. Pamokos gale naudojant Wordart programą rašėme žinutę Lietuvai. Padėkojame vieni kitiems už įdomią pamoką, užsimezgusią draugystę.
Antra pamoka buvo vesta su Vilkaviškio raj. Kybartų „Rasos“ mokytoja Donata Andziuliene. Pamokoje dalyvavo 8-9 lavinamosios klasės mokiniai (Vilkaviškio raj. Kybartų „Rasos“ mokykla), 9-10 spec. kl. mokiniai (Šiaulių „Ringuvos“ mokykla). Vieni kitiems pristatę savo mokyklas, miestus ėjome kepti pyragus. 9-10 spec. kl. mokiniai padedami mokytojos D.Misiūnienės kepė pyragą „Obelynė“, kuris priskirtas Kauno kraštui, svečiai kepė morkų pyragą. Iškepę pyragus susijungėme pasidžiaugti gautais rezultatais, padėkoti vieni kitiems už smagų, įdomų bendradarbiavimą. Mokytoja Raimonda Vaitiekūnaitė  Foto ČIA
2022 02 10 Respublikinis projektas ,,Bendradarbiaujančios klasės‘‘
      Visada džiugu grįžti prie respublikinio projekto ,,Bendradarbiaujančios klasės‘‘ ir vesti atviras nuotolines  pamokas. Šį kartą jos buvo skirtos mūsų valstybės atkūrimo dienai paminėti. Pamoką ,,Portretas Lietuvai‘‘  vedė, bendravo ir bendradarbiavo trys klasės su istorijos mokytoja Raimonda Vaitiekūnaite (Šiaulių ,,Ringuvos‘‘ mokykla) , informacinių technologijų mokytoja Vaiva Siutilienė (Kėdainių „Spindulio“ mokykla) ir informacinių technologijų mokytoja Rita Šimonėliene (Šiaulių ,,Ringuvos‘‘ mokykla).  Pamoką  ,,Vasario 16‘‘ bendradarbiavo taip pat trys klasės su etikos ir socialinio ugdymo mokytoja  Vaida Linkuviene ((Šiaulių ,,Ringuvos‘‘ mokykla), lavinamosios klasės mokytoja Lina Kuklinskiene (Kupiškio  ,,Varpelio” mokykla) ir geografijos mokytoja Rita Šimonėliene (Šiaulių ,,Ringuvos‘‘ mokykla). Pamokose naudoti  metodai -bendradarbiavimo tarp klasių, skaitmeninių mokymosi objektų naudojimas, gebėjimas įsijungti į bendrą veiklą,   mokymo tempo diferencijavimas,  jungiantys įvairią veiklą – patraukia, motyvuoja, žadina smalsumą, aktyvumą.