2022 09 29 Sveikiname laureatą

Auklėjamosios grupės  (auklėtoja A.Nemanienė) ugdytinio Aurimo  kūrybinis darbas buvo pristatytas užsienio kalbomis parašytų kūrinių iliustracijų kūrimo konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti. Aurimas sukūrė piešinį pagal Astrid Lindgren knygą „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo” ir tapo laureatu! Darbas eksponuojamas LR Seimo lankytojų centre.
2022 09 08 „Erasmus+“ mobilumo projektas „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“
Sėkmingos specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių mokymo strategijos kiekvienoje klasėje  2022 m. rugpjūčio 22-27 d. šešių pedagogių komanda iš Šiaulių sanatorinės mokyklos (G. Radavičienė, A. Jagminė), Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos (D. Laurutienė, S. Šambarienė) ir Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos (R. Kuprytė, I. Navickienė) dalyvavo „Erasmus+“ mobilumo projekte „Inovatyvus mokytojas – sėkmingas mokinys“. Pedagogai tobulino kompetencijas dalyvaudami mokymo kursuose „Successful Strategies for Teaching Students with Special Needs in Every Classroom“ (Sėkmingos specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymo strategijos kiekvienoje klasėje), Florencijoje (Italija).

Penkių šalių – Lietuvos, Graikijos, Bulgarijos, Vengrijos ir Ispanijos mokyklų atstovai dalinosi savo patirtimi, specialiojo ugdymo iššūkiais. Šalių pranešėjai pristatė savo mokyklas, jose vykdomas veiklas, ugdymo priemones ir erdves, kuriose vyksta ugdymas. Įdomūs pranešimai sutelkė visų dėmesį, skatino diskusijas, efektyvių ir sėkmingų darbo metodų dalinimąsi tarp pedagogų.  Daugiau FOTO ČIA

Plačiau