2017 12 05 Projektas ,,Sveikas rytmetys”

Lapkričio – gruodžio mėnesiais 1 ir 3 lavinamųjų  klasių mokiniai (mokytojos Sanjana Šedovikienė, Margarita Jurevičienė, mokytojos padėjėja Akvilė Zaicevienė), drauge su Šiaulių universiteto Ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakulteto Sveikatos ir socialinės gerovės studijų programos III kurso studentais (koordinatorė dokt. Ilona Dobrovolskytė) dalyvauja projekte –„Sveikas rytmetys“.

Jų metu mokiniams atliekamas laikysenos įvertinimas, pusiausvyros mėginių bei plokščiapėdystės vertinimas; įvairios fizinės veiklos (skirtos blauzdos ir pėdos raumenų stiprinimui, pusiausvyros gerinimui bei plokščiapėdystės profilaktikai); atliekamas viso kūno, plaštakų, pėdų masažas, kurio metu skaitomos terapinės pasakos. Užsiėmimo metu mokiniai mokomi atsipalaiduoti, jausti ir skirti skirtingą spaudimo jėgą.