2017 12 19 Šiaulių miesto švietimo įstaigų paramos akcija „Laimės keksiukai 2017”

Šiaulių „Ringuvos“ specialiosios mokyklos bendruomenė džiaugiasi, galėdama prisidėti prie Šiaulių miesto švietimo įstaigų paramos akcijos „Laimės keksiukai 2017“.  Žr.Galerija

Esame dėkingi visiems, išgirdusiems mus ir pasidalinusiems savo gerumu – BNI organizacijos ,,Saulės” skyriaus nariams, Šiaulių televizijai, Karinių oro pajėgų Šiaulių Aviacijos bazės JAV kariams,  UAB „Plieno fortas”,  UAB ,,Vilmers” darbuotojams, draudimo kompanijos PZU darbuotojams, Kristinai Stankaitienei ir UAB ,,Jysk Baltic” darbuotojams, draudimo kompanijos ERGO darbuotojams, PC Bruklinas ir visai mokyklos bendruomenei. Surinkti 938 eurai.  Ačiū mūsų mokyklos mokytojoms Daivai Laurutienei, Daliai Misiūnienei, Rasai Laugalienei, Ritai Šimonėlienei, Vaidai Mačiūnei, Ligitai Anučiauskytei, Sanjanai Šedovikienei, Ritai Griciuvienei, Simonai Šambarienei, padėjusioms įgyvendinti idėją vardan mažųjų ligoniukų.