2012 11 22 Išvyka į VŠĮ ,,Motinos Teresės šeimų namai”

Socialinė pedagogė  su  mergaičių grupe lankėsi  Všį “Motinos Teresės šeimų namai”, įsikūrusioje Žemaitės g.71. Motinos Teresės šeimų namų direktorė Regina Zabielienė  padeda buvusių specialiųjų mokyklų ir vaikų globos namų ugdytinių šeimoms, kuriose auga vaikai.      Žr.Fotogalerija
Všį “Motinos Teresės namai” vykdydami projektus “Atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė”, “Gražinkime aplinką, kurioje auga vaikai” moko tėvystės įgūdžių, padeda suremontuoti būstus, kad buvę ugdytiniai ir jų vaikai augtų gražioje ir saugioje aplinkoje.
Mokinės susidomėjusios klausėsi  Reginos Zabielienės ir buvusių mokinių pasakojimų apie savarankiško gyvenimo pradžią, kuri mūsų mokinėms dažniausiai būna nelengva. Trūksta savarankiško gyvenimo, vaikų auginimo  įgūdžių. Mergaitės noriai sudalyvavo   žvakių dekoravimo pamokėlėje.

Mūsų mokykla nuo 2012-10-01 iki 2013-03-15 vykdo Dingusių žmonių šeimų paramos centro projektą “Merginų gebėjimų stiprinimas Lietuvoje”.  Lydimos socialinės pedagogės Jurgitos Kaziūnienės merginos gali lankytis įvairiose organizacijose bei institucijose ir susipažinti su jų veikla. Pagrindinis merginų grupės tikslas – stiprinti pasitikėjimą savimi, vystyti savo gebėjimus,  paremti merginas ir padėti joms išgyventi sunkumus, kylančius paauglystės laikotarpiu.

2012-10-24 socialinė pedagogė Jurgita Kaziūnienė  kartu su merginų grupe lankėsi Šiaulių m. kūdikių globos namuose.