2012 11 27 Pažintinė išvyka į Šiaulių regiono komunalinių atliekų sąvartyną Aukštrakiuose

Su aukštesniųjų specialiųjų klasių mokiniais vykome į Šiaulių regiono komunalinių atliekų Aukštrakių sąvartyną susipažinti su jo konstrukcija, veikla, keliamais aplinkosauginiais reikalavimais, įvairios taršos poveikiu gamtai.  žr. Fotogalerija

Džiugu, kad apie mus aprašyta ir šios įmonės internetinėje svetainėje, todėl susipažinkime ir su ja: http://www.sratc.lt/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=45&cntnt01returnid=61
Kaip nuotaikingai pasakojo centro ekologė V.Visockienė, vaikų negąsdino nei lietus, vėjas ir purvini batai, nei aplinkui zujančios didžiulės mašinos, vežančios ne tik įvairias komunalines atliekas, bet ir statytbines medžiagas naujai atliekų aikštelei rengti. Sužinojome, ir net savotiškai nustebome, kad skalda jai yra gabenama net iš tolimosios Norvegijos. Nemažesnė atrakcija mums buvo nuolatinis šokinėjimas nuo pakankamai aukšto kelio skardžio, kad galėtume praleisti dažnai pravažiuojančias mašinas su atliekomis. Tokia mankšta neleido sušalti.