2018 02 09 Gimtosios kalbos puoselėjimo diena

Vasario 9 dieną mokykloje organizuota gimtosios kalbos puoselėjimo diena. Tądien specialiųjų pradinių, lavinamųjų,   socialinių įgūdžių ugdymo klasių Nr.1 ir Nr.3 mokinukai smagiai dalyvavo veiklose ,,Žaidžiu pasaką“, kur vaidino pasaką ,,Pirštinė“, ,,Abėcėlės karalystėje“ – spalvino, puošė raides, skaitė Abėcėlės ketureilį, kūrybinėje veikloje ,,Aš myliu Lietuvą“ konstravo, ant įvairių platformų atliko užduotis apie Lietuvą. Vyresniųjų specialiųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr. 2 mokiniai žiūrėjo lietuvišką miuziklą ,,Velnio nuotaka”, dalyvavo ,,Protų mūšyje”, o kūrybinėse dirbtuvėse ,,Gražiausias lietuviškas žodis“ gamino knygos skirtuką. Gimtosios kalbos puoselėjimo dieną vainikavo aktų salėje mokinių skaitytos lietuvių poetų eilės ir spektaklis ,,Zuikis puikis”.