2018 03 22 Apsilankymas VšĮ ,,Motinos Teresės šeimų namai“

Kovo 22 dieną socialinė pedagogė Jurgita Kaziūnienė, specialioji pedagogė metodininkė Rita Šimonelienė kartu su vyresniųjų klasių mokiniais lankėsi VšĮ ,,Motinos Teresės šeimų namai“.

Įstaigos direktorė Regina Zabielienė mokiniams papasakojo, kad jų įstaiga globoja tuos, kuriems pagalbos šiuo metu reikia labiausiai – pavienius asmenis bei šeimas, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, gauna mažas pajamas, priklauso socialinės rizikos grupei. Šiuose namuose teikiamos tokios paslaugos: socialinės kompleksinės paslaugos krizinėse situacijose esančioms mamoms su vaikais, atsakingos tėvystės ugdymo mokyklėlė, vaikų dienos centras ,,Aš ir draugai“, socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems bendruomenėje.