2018 10 19 ,,Sveikatingumo diena“ mokykloje

Visi žinome, kad mankštintis yra naudinga. Reguliarus fizinis aktyvumas yra svarbiausia fizinio aktyvumo dalis. Vaikai, kurie aktyviai mankštinasi, labiau pasitiki savimi, geriau miega, turi daugiau energijos, išvengia depresijos ir nerimo. Sakoma, ,,kad judėjimas gali atstoti bet kurį vaistą, bet jokie pasaulio vaistai negali atstoti judėjimo“Žr.Galerija
    Siekiant, kad mokiniai suprastų sveikos gyvensenos naudą, spalio 19 dieną mokykloje vyko ,,Sveikatingumo diena“, kurią organizavo mokytojai Vitalijus Navickas ir Gitela Andrijauskienė. Jos metu mokiniai dalyvavo  įvairiose, nuotaikingose veiklose: ,,Linksmoji mankšta“, ,,Sveikas auk, linksmas būk“, ,,Judu, žaidžiu – sveikas esu“, baudų metimo varžybose, arbatos pamokėlėje ,,Stebuklinga žolelių galia“.  Diena prabėgo greitai ir įdomiai. Ačiū visiems, kad buvote aktyvūs, ,,Sveikatingumo dienos“ dalyviai!