2019 04 02 Tarptautinės autizmo supratingumo dienos minėjimo renginiai

Pasitinkant Tarptautinę autizmo supratimo savaitę, mokyklos bendruomenė inicijavo renginių ciklą „Kartu galime daugiau“. Bendradarbiaudami su Šiaulių universiteto, studijų programos „Specialioji pedagogika ir logopedija“ dėstytojais ir studentais, autizmo spektro sutrikimų turintys 1- 4 klasių mokiniai lankėsi multisensoriniame kambaryje, kur atliko įvairias sensomotorinio ugdymo veiklas;  skaitė sensorines pasakas; dalyvavo integruoto kalbinio ir matematinio ugdymo veikloje „Para“.

Balandžio 2 dieną vaikai drauge su tėveliais ir mokytojais, minėdami Tarptautinę autizmo supratimo dieną, lankėsi Šiaulių dailės galerijoje. Čia,  vadovaujant edukatorei E. Šimkienei, piešė paveikslą „Kartu galime daugiau“, kuriame dominavo žibuoklių mėlynumo spalva. Vaikai paveikslą pristatė ir eksponavo  Šiaulių apskrities  Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje bei dalyvavo kūrybinėje veikloje „Mano medis“ – ant drobinių maišelių piešė savo svajonių medį.
Renginių ciklą vainikavo Supratingumo medžio ,,Kartu galime daugiau“ sodinimas mokykloje. Džiaugiamės taip galėdami prisidėti prie  Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ iniciatyvos– pasodink „Supratingumo medį“.