2019 04 08 Smiginio varžybos

Balandžio 8 dieną mokykloje vyko tarpklasinės ir individualios mokinių smiginio varžybos, kuriose varžėsi 5 -10 specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.2 komandos.

Smiginio strėlytes taikliausiai mėtyti sekėsi 9 -10 specialiosios klasės  komandai: Evai Žemėpatytei, Lukui Norkui ir Mindaugui Barauskui. Jie surinko 526 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. Antroje vietoje liko kovingoji 7 – 8 specialiosios klasės komanda: Aistė Timinskaitė, Marius Micevičius, Deividas Radzys, pelniusi 495 taškus. Trečiąją vietą iškovojo socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.2 komanda: Samanta Skaudaitė, Jonas Kulinčenko (470 taškai). Individualioje įskaitoje tarp mergaičių nugalėjo Eva Žemėpatytė (150 taškai), antra – Aistė Timinskaitė (108 taškai), trečia – Samanta Skaudaitė (70 taškų). Tarp vaikinų nepralenkiamas buvo Mindaugas Barauskas, surinkęs 252 taškus, antras – Jonas Kulinčenko (215 taškai), trečias – Marius Micevičius (197 taškai). Čempionai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais.