2019 04 19 Netradicinio ugdymo diena

Paskutinę dieną prieš pavasario atostogas, balandžio 19 dieną, visa mokykla skambėjo nuo vaikų juoko. Tądien vyko Netradicinio ugdymo diena, kurią organizavo mokytoja Daiva Laurutienė. Mokiniai su klasių vadovais dalyvavo netradicinėse veiklose, kurios vyko keturiose erdvėse.

Džiaugiamės ir esame labai dėkingi UAB Nuotykių parko „FUGA.LT” vadovui Aleksandrui Bielyj, dovanojusiam vaikams smagius atrakcionus. Sporto salėje su šiais atrakcionais mokiniai žaidė su mokytoju Vitalijumi Navicku, antro aukšto mokomąjame korpuse pramogas organizavo Aleksandras Bielyj kartu su mokytoja Simona Šambariene. Interaktyvioje klasėje Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos ir logopedijos II kurso studentė Jomantė Slavinskaitė vedė viktoriną „Pavasaris“, o aktų salėje mokytoja Daiva Laurutienė su vaikais šoko „Just Dance“ šokius. Netradicinio ugdymo dieną užbaigė akcija „Švarus mokyklos kiemas“. Mokiniai iškeliavo namo pakiliomis nuotaikomis, dieną mokykloje praleidę kitaip.