2019 05 08 Respublikinis specialiųjų ugdymo įstaigų mokinių teatrų festivalis „Saulės skraistė“

Gegužės 8 dieną mokykloje šurmuliavo didžiulis būrys vaikų, atskubėjusių į respublikinį specialiųjų ugdymo įstaigų mokinių teatrų festivalį „Saulės skraistė“.  Šiemet jau aštuntąjį kartą džiaugėmės subūrę teatrą, muziką, šokį mylinčius vaikus, žavėjomės jų pasirodymais, begaliniu noru vaidinti, dainuoti, šokti, nuoširdumu ir atvirumu.  Žr.Galerija

Puikiais pasirodymais džiugino Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus  kolektyvas ,,Žirniukai“ (vadovės Kristina Kvietkuvienė, Živilė Jarašūnienė), Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro pirštininių lėlių teatras ,,Lėliukai“ (vadovė Rasa Poškienė), Šiaulių specialiojo ugdymo centro dailės ir dramos būrelio aktoriai (vadovės Daiva Glazauskienė, Gitana Glazauskienė, Rita Bagočienė, Lina Abramavičienė), Rokiškio pagrindinės mokyklos teatro kolektyvas ,,Mažieji aktoriukai“ (vadovė Jolanta Viršulienė), Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos teatras ,,Išdykėliai“ (vadovės Virginija Čerkasienė, Rasa Žalgevičienė) ir Šiaulių logopedinės mokyklos improvizacijos grupė ,,Laikas“ (vadovai Arnolda Kapačinskienė, Nerijus Ostrauskas). Gerą nuotaiką dovanojo renginio vedėjos mokytojos Simona Šambarienė ir Daiva Laurutienė, mokyklos mažieji šokėjai „Saulės zuikučiai“ (vadovė Daiva Laurutienė), muzikavimo būrelio ,,Spalvotos natos“, dainavimo studijos „Melodija“ atlikėjai (vadovė Laima Kulšytė).  Ačiū vaikams, mokytojams dalyvavusiems festivalyje ir visiems, padėjusiems jį organizuoti.