2019 05 21 Sensorinių pojūčių ugdymo diena

Gegužės 21 dieną mokiniai pasinėrė į pojūčių pasaulį, kuriame vaizdai, garsai, lytėjimas, įvairūs skoniai bei kvapai leido giliau pažinti supančią aplinką, save ir savo kūną. Tądien mokykloje vyko Sensorinių pojūčių ugdymo diena, kurią koordinavo mokytojos Vaida Mačiūnė ir Rita Griciuvienė.
Žr.Galerija

Mokiniai su klasių vadovais dalyvavo sensorinių pojūčių ugdymo veiklose, kurios vyko keturiose erdvėse: naujos kartos sensorinės įrangos kambaryje mokytoja Eglė Kančelskienė, pasitelkdama šviesų, garsų, vaizdų gausą, sekė smagią pasaką, sporto salėje vaikai su mokytoju Vitalijumi Navicku žaidė pojūčius lavinančius žaidimus, III a. koridoriuje, ,,Penkių pojūčių stotelėse”, mokytoja Rita Griciuvienė vedė basomis pojūčių taku, vaikai lietė įvairias medžiagų faktūras, mokėsi skirti įvairius aplinkos kvapus, ragavo ir bandė atskirti įvairius skonius, o aktų salėje mokytoja Vaida Mačiūnė organizavo sensorinius žaidimus su žaidimų Konsole „Xbox“.
                      Grupė mokinių sensorinius pojūčius lavino netradicinėse erdvėse: 2-3 lavinamosios klasės mokiniai su mokytojomis Sanjana Šedovikienė, Gitela Andrijauskienė dalyvavo Šiaulių apskrities P.Višinskio viešojoje bibliotekoje sensoriniuose skaitiniuose ,,Spalvų monstriukas“,  o 5-6 ir 9-10 lavinamųjų klasių mokiniai su mokytojomis Ilmena Paulauskiene, Dalia Misiūniene lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Saulės” filiale, užsiėmimuose ,,Šviečiantys stiklo molbertai” ir ,,Šviečiantys smėlio staliukai”.