2019 10 24 Mūsų mokyklai – 55!

Palengva, nejučia, su rudens spalva ir rudenio vėjais, atskriejo gražus mokyklos gimtadienis. Mokykla – tai antrieji namai, kuriuose esame kaip viena didžiulė šeima. Ji mums dovanoja daug laimingų, įsimintinų, akimirkų. Mes kartu čia: mokomės, žaidžiame, kuriame, rūpinamės vieni kitais, esame kantrūs, sakome ,,ačiū“… Šie ir kiti mokyklai reikšmingi žodžiai, šia ypatinga proga, įamžinti drobėje, kuri papuoš mūsų mokyklos erdves.

Šventinė nuotaika tvyrojo ore visą savaitę: mokytojos Raimonda Vaitiekūnaitė ir Daiva Laurutienė puošė mokyklą, ruošėsi mokyklos gimtadienio šventei, o mokytojos Rita Griciuvienė, Vaida Mačiūnė, Simona Šambarienė, Eglė Kančelskienė rengė mokinius kūrybinei darbų parodai ,,Tau, mano Mokykla!”, kurią eksponuos Šiaulių viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filiale.

Spalio 24- ąją, mokyklos gimtadienio dieną,  pertraukų metu visos klasės dalyvavo fotosesijoje, kurios akimirkas įamžino mokytoja Rita Šimonėlienė. Vėliau vyko šventinis renginys, kurio metu visi dainavo gimtadienio dainą, šoko gimtadienio šokį ir žaidė smagius žaidimus, kuriuos padėjo organizuoti  mokytojai Vitalijus Navickas ir Simona Šambarienė.
Nenumaldomai bėgs laikas. Mes toliau kartu mokysimės, svajosime, džiaugsimės kiekviena nauja diena ir lauksime kitų mokyklos gimtadienių! Foto Galerija