2019 11 07 Europos Specialiosios olimpiados komiteto krepšinio savaitės Lietuvoje finalinės krepšinio ir krepšinio testų varžybos

Lapkričio 7 dieną mokyklos krepšininkai su mokytoju Vitaliju Navicku vyko į Kauną, Europos Specialiosios olimpiados komiteto krepšinio savaitės Lietuvoje finalines krepšinio ir krepšinio testų varžybas, kuriose dalyvavo ir sportininkai iš Austrijos.

Pirmą kartą teko varžytis jungtinio krepšinio (trys mokiniai +du krepšininkai)  rungtyje, tačiau patyrę krepšinio žaidėjai taškų pelnyti negalėjo. Valentinas Anajevas, Germanas Šinušas, Jonas Kulinčenko, Marius Micevičius, Rokas Juška ir rezultatyviausias varžybų dalyvis –  Pijus Žalys iškovojo pirmąją vietą. Krepšinio testų varžybose aukso medalį laimėjo Lukas Cilinginas, o bronzos –  Mindaugas Jokantas. Sveikiname!