2019 11 15 Tolerancijos diena mokykloje

Lapkričio 11-14 dienomis mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti (koordinatorė mokytoja Raimonda Vaitiekūnaitė). Jų metu mokiniai kepė pyragus, gamino popierinius švyturius, o su tikybos mokytoja Saule Raubickaitė – laivelius. Mokytojos Vilma Burbienė ir Lijana Pigulevičienė paruošė mokinius piešinių parodai „Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!“, kurią organizuoja Kybartų „Rasos“ specialioji mokykla. Taip pat vyko filmų „Katės namai“, „Skruzdėlytė tauškalytė“, „Mulai“ peržiūros ir aptarimai.  Žr.Galerija

Lapkričio 14 dieną, klasių valandėlių metu, visi rinkosi į aktų salę, kur statė tolerancijos dienos simbolį – švyturį (mokiniams padėjo mokytojos Erika Drazdauskienė, Margarita Jurevičienė, Sanjana Šedovikienė, Vilma Burbienė). Po pietų mokyklos bendrabutyje linksmai šurmuliavo ne tik auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” auklėtiniai (auklėtojos Alma Nemaniene ir Vilma Navickiene), pailgintos dienos grupės (auklėtoja Kristina Sankauskienė), dailės būrelio ,,Paletė” vaikai (vadove Lijana Pigulevičienė), bet ir Šiaulių logopedinės mokyklos 2 B klasės mokiniai (auklėtojos Ligita Anučauskytė, Dalia Stankevičienė ir mokytoja Giedrė Giedraitienė). Vyko graži, žaisminga popietė, kurios metu vaikai žiūrėjo filmukus ,,Grybukas stogiukas” ir vaikų širdeles sušildžiusį pasakojimą apie ežiuką, kuris buvo kitoks. Taip pat dekoravo laivelius, žaidė, vaišinosi saldumynais. Ačiū už bendradarbiavimą!     ,,Tolerancija reikalauja mažai, o duoda daug…“