2019 11 27 Edukacinis koncertas – vakaronė „Skamba, skamba kanklės“

Lapkričio 27 – osios popietę mokykloje vyko Šiaulių 1- muzikos mokyklos įtraukusis mokinių edukacinis koncertas – vakaronė „Skamba, skamba kanklės“ (organizatorė Vilma Navickienė). Šis renginys yra iš ciklo „Žėrėk, gerumo spindulėli“, bendradarbiaujant su socialiniais projekto partneriais „Atsigręžk“.

Jo metu auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai“ ir ,,Aitvarai“ auklėtiniai ir pailgintos dienos grupių vaikai susipažino su tradiciniu, styginiu lietuvių liaudies muzikos instrumentu – kanklėmis, klausėsi svečių ir mūsų dainavimo studijos „Melodija“ (vadovė Laima Kulšytė) jaunųjų muzikantų muzikavimo bei patys turėjo galimybę pagroti kartu su svečiais. Žaidimų „Atspėk styginį instrumentą“ ir „Kodėl nutilo muzika“ metu vaikai noriai spėliojo pantomimos būdu vaizduojamus instrumentus, piešė trūkstamas muzikos instrumentų dalis. Vakaronės pabaigoje vaikai bendravo su jaunosiomis kanklininkėmis, o taip pat pabandė pagroti šiuo nuostabiai skambančiu instrumentu.