2020 02 13 Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybos

Vasario 13 dieną mokykloje vyko tradicinės Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Atvyko lygiavertės komandos, nes pirmą vietą, tik 2 taškais aplenkę svečius iš Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos, laimėjo šeimininkai: Pijus Žalys, Marius Micevičius, Valentinas Anajevas, Jonas Kulinčenko ir Mindaugas Jokantas. Antri – Daugėlių pagrindinės mokyklos krepšininkai, o bronzos medaliais pasipuošė Kelmės specialiosios mokyklos sportininkai. Dvejeto rungtyje ,,mokytojas – mokinys” po lygiai taškų surinko Mindaugas Jokantas ir Vitalijus Navickas (,,Ringuvos” specialioji mokykla) bei Arnas Barauskas ir Romualdas Juodis (Daugėlių pagrindinė mokykla). Asmeninėje įskaitoje trečią vietą laimėjo Pijus Žalys. Sveikiname!