2013 03 22 Respublikinė mokinių metodinė konferencija “Mano svajonių profesija“

Jau trečią kartą Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultete organizuojama respublikinė mokinių metodinė konferencija.  Šiųmetės konferencijos tema – „Mano svajonių profesija“.   Žr.Galerija
Devintokas Justinas jau seniai galvoja ir kalba apie automobilių remontininko specialybę. Taigi jam pasitaikė puiki proga pristatyti savo svajonę įvairių Lietuvos mokyklų bendraamžiams. Kartu su Justinu parengėme pranešimą „Mano svajonių profesija – automobilių remontininkas“. Vaikinas apsirengė automechaniko kombinezoną, pasiėmė specialius įrankius, nuotaikingai pasisveikino su konferencijos dalyviais ir… šauniai pristatė savo būsimą profesiją, pagrįsdamas ją samprotavimais, nuotraukomis ir dainos žodžiais „Mažos mašinėlės man labai patinka…“
    Justinas – ne naujokas tokiose konferencijose. Besimokydamas septintoje klasėje mokinys buvo parengęs pranešimą „Mano šeimos relikvija“.
                                                         Spec. pedagogė metodininkė Z. Baršauskienė