2021 11 22 Projektas „Sveika mityba+judėjimas =gera sveikata”

Mokykloje pasibaigė daugiau nei mėnesį vykęs projektas „Sveika mityba+judėjimas =gera sveikata”. Projekte dalyvavo krepšinio būrelio ir kulinarijos būrelio „Skani studija” nariai. Projekto metu mokiniai dalyvavo įvairiose fizinio aktyvumo veiklose: smiginio varžybose, varžytuvėse „Baltasis kamuoliukas-21”, žaidė netradicinius žaidimus, dalyvavo nuotaikingose mankštose.

Mokiniai ne tik aktyviai judėjo, bet ir mokėsi ruošti sveikus patiekalus – minėdami Pasaulinę košės dieną, virė avižinę košę, sveikiems pusryčiams paruošti naudojo tautinio paveldo produktus, sveikiems pietums kepė grikių ir daržovių kotletus, virdami moliūgų sriubą „pagerbė” daržo karalių – moliūgą, ruošė sveikus vaisių ir uogų kokteilius bei dalyvavo protmūšyje apie sveiką mitybą ir judėjimą. Projektą koordinavo mokytojai Dalia ir Vitalijus.