2021 12 16 Svečiuose krepšininkas Mindaugas Žukauskas

Kalėdos – tai dovanų ir staigmenų metas. Bet, manau, dar ir širdies šilumos ir nesavanaudiškumo metas. Nykštukai, besisukiojantys šiuo metu visur, kur tik tai įmanoma, matyt, ir pašnabždėjo Kalėdų seneliui apie mokykloje įrengtą netradicinę ugdomąją aplinką – ,,Žaliąją klasę‘‘. Ir štai, netikėtai nelauktai į mokyklą atvyko krepšininkas Mindaugas Žukauskas.  Nuotaikingo ir šilto susitikimo metu supažindinome su klase, papasakojome apie joje vykdomas veiklas ir svečias pripažino, kad ne mažiau nei akademiniai pasiekimai, svarbi yra mūsų vaiko asmenybė, kuomet buvimas tokioje aplinkoje, stebėjimai, betarpiškas patyrimas ugdo visapusiškai.
Ir štai ji, nedidelė, bet galinga dovana – visiškai automatizuotas išmanusis sodas. Ačiū mokyklos direktorei Lijanai Giedraitienei ir gerb. Mindaugui. Dalinkite šilumą ir džiaugsmą jus supantiems. O mes įsipareigojame pasakoti, kaip mums sekasi suvaldyti išmanųjį sodą.  Informaciją parengė mokytoja Rita Šimonėlienė