2021 12 22 Akcija ,,Draugystės girlianda”

Kada gauname dovaną, pilnėja mūsų delnai. Kada duodame ją kitam – pilnėja mūsų širdys. Tad pripildykime savo širdis gerumu!
Artėjant vienai gražiausių metų švenčių – Kalėdoms Šiaulių „Ringuvos” mokyklos bendruomenė kvietė Kompleksinių paslaugų namų „Alka” globėjus/rūpintojus kartu su rūpintiniais bendradarbiauti dalyvaujant akcijoje ,,Draugystės girlianda“.
Visi gaminome dekoracijas, eglutės žaisliukus, kuriais pasidalinome ir pasipuošėme savo erdves.
Akcijos tikslas – skatinti kūrybiškumą, puoselėti meninę saviraišką, suteikti dalyviams galimybę išreikšti savo idėjas ir galimybę įprasminti Kalėdų laukimo džiaugsmą, žaisliukus dovanojant vieni kitiems. Tegul mus jungiantis bendrystės jausmas suburia gražioje akcijoje „Draugystės girlianda”!         Spausti ant paveikslėlio