2021 12 30 Gruodis – „Padėkos ir gerumo mėnuo“

Šiemet Šiaulių „Ringuvos“ mokykloje gruodis tapo „Padėkos ir gerumo“ mėnesiu. Mokiniai su mokytojomis, mokytojų padėjėjomis, auklėtojomis gamino šventinius atvirukus. Kitais žiemos savaitgaliais vyko keksiukų kepimas. Iš viso pagaminti 646 atvirukai ir iškepta 730 keksiukų. Nešini atvirutėmis ir keksiukais vykome pas rėmėjus ir kvietėme simboliškai prisidėti prie mokyklos svajonių išsipildymo.
Ačiū Neringai Trinkaitei ir Šiaulių televizijos komandai už „Ringuvos” mokyklos svajonių viešinimą.
Nuoširdų ačiū tariame Karinių oro pajėgų Šiaulių Aviacijos bazei ir jos komandai, UAB Plieno Fortas administracijos komandai, verslo organizacijai BNI ir jos nariams, kurie prisidėjo prie šios kilnios akcijos. Surinkti 826 eurai.
Taip pat norime pasidžiaugti bei padėkoti Skaidrei Mendelienei ir AB Šiaulių bankui už 1000 eurų paramą.
Visos surinktos lėšos bus skirtos mokinių naujos poilsio erdvės įrengimui.
„Smagu svajoti, įgyvendinti, apsidžiaugti ir vėl visa tai pakartoti“!
Informaciją ruošė Projektų darbo grupė