2022 04 21 Margučių ridenimas – populiariausias Velykų žaidimas

Mokykloje vyko Velykų projektas „Rid rid rid margi margučiai”. Grožėjomės spalvingais, įvairiomis technikomis dekoruotais margučiais, akį traukė „velykinis medis”.

Auklėjamųjų grupių „Svajokliai” ir „Aitvarai” ugdytiniai susirinko į šventinę vakaronę „Velykų rytą margučiai ritas…”. Prisiminė senuosius šv. Velykų papročius ir tradicijas. Išradingai margino margučius, dekoravo velykinį zuikutį. Pati linksmiausia vakaronės dalis – margučių ridenimas ir Velykės saldžiosios dovanėlės.

Margučių ridenimas – populiariausias Velykų žaidimas. Iki šių dienų išlikęs margučių ridenimo būdas – ridenimas loveliu. Smagiausia margučius ridenti savo dekoruotu loveliu. Mes žaidžiame dėl to, kad tai smagu ir mums norisi žaisti.