2023 02 10 Integruota pamoka-koncertas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“

Vasario 8 dieną mokykloje vyko atvira integruota pamoka-koncertas „Mūsų vienas vardas – Lietuva“. Renginį organizavo ir vedė muzikos mokytoja L. Kulšytė, padedant projekto koordinatoriams „Aš – Lietuvos pilietis“ mokytojoms R. Vaitiekūnaitei ir K. Sankauskienei. Pamokoje-koncerte dalyvavo Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos bendruomenė ir svečiai – Šiaulių Jovaro progimnazijos 4 c klasės mokiniai. Dainomis, eilėmis, lietuvių liaudies šokiais buvo paminėta artėjanti Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Visi dalyviai turėjo galimybę patirti kūrybos, atlikimo ir saviraiškos džiaugsmą, atskleisti savo kūrybinius gebėjimus. FOTO ČIA

Dainas, Lietuvos tematika, atliko didelis darnus choras: Jovaro progimnazijos 4 c klasės mokiniai, „Ringuvos“ mokyklos dainavimo studijos „Melodija“ dainininkai, mokytojų ansamblis ir kiekvienas salėje sėdintis, pagal savo galias ir gebėjimus. Didžiulį džiaugsmą žiūrovams suteikė lietuvių liaudies šokiai, kuriuos šoko svečiai. Skambant „Žiogų polkai“, kurią atliko „Ringuvos“ mokyklos muzikavimo grupė „Spalvotos natos“, svečiai pašoko nuotaikingą šokį. Šis renginys – puikus įtraukaus ugdymo pavyzdys, dovanojęs teigiamų emocijų, pasitikėjimo, džiaugsmo visiems renginio dalyviams. Taip tęsiamas ilgalaikis dviejų mokyklų bendravimas ir bendradarbiavimas.
Nuoširdus ačiū mokytojams: abiejų mokyklų dainininkus – muzikantus paruošusiai muzikos mokytojai L.Kulšytei, skaitovus – 4c klasės mokytojai Jurgitai Klastaitienei, šokius – vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ vadovams Romualdui ir Violetai Laugaliams, Gretai Šveikauskaitei. Dėkojame visiems dalyvavusiems.
Informaciją parengė mokytojos Laima Kulšytė, Raimonda Vaitiekūnaitė, Kristina Sankauskienė