2013 05 23 Sportinis renginys ,,Linksmi, sveiki, kūrybingi” Žagarėje

Žagarės specialioji mokykla sukvietė specialiųjų ugdymo įstaigų vaikus į renginį ,,Linksmi, sveiki, kūrybingi’ , kuris vyko nuostabioje poilsio zonoje prie Žvelgaičio ežero. Žr. Galerija
Į renginį suvažiavo Žagarės specialiosios mokyklos, Dabikinės specialiosios mokyklos, Joniškio ,,Saulės” pagrindinės mokyklos, Šiaulių ,,Ringuvos” specialiosios mokyklos, Kelmės specialiosios mokyklos , Lielplatonės (Latvija) specialiosios mokyklos, Rubos (Latvija) specialiosios mokyklos, Berzupės (Latvija) specialiosios mokyklos bei Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokiniai bei pedagogai. Kiekvienos komandos sudėtį sudarė 8 mokiniai bei 2 pedagogai. Šventėje vyko veiklos įvairiose kūrybinėse, žaidybinėse sekcijose. O papietavus, vaikai galėjo pasireikšti robinzonadoje, kurios metu    išmėgino jėgas sportinių bei turistinių užduočių estafetėse. Žinoma, kaip ir tikėtasi, nugalėjo gera nuotaika ir draugystė.  Visos komandos buvo apdovanotos saldžiaisias prizais ir asmeninėmis dovanėlėmis.