2023 03 30 Estafečių varžybos „Judėk, draugauk, sveikas auk”.

Mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai aktyviai įsijungė į projekto „Tiesiu pagalbos ranką” veiklas. Kovo 30 dieną vyko estafečių varžybos „Judėk, draugauk, sveikas auk”. Skambant muzikai, varžybos prasidėjo iškilmingu komandų paradu. Vaikai atliko greitumo, tikslumo ir vikrumo reikalaujančias užduotis. Jaunieji sportininkai aktyviai palaikė savo mokytojas ir jų padėjėjas, kurios dalyvavo „Karščiausio delnuko” rungtyje.

Nugalėjo draugystė. Visi dalyviai apdovanoti medaliais. Tačiau estafečių varžybomis sportinės veiklos mokykloje nesibaigė. Krepšinis Lietuvoje yra mėgstamiausia sporto šaka, kurioje labai svarbu vienybė ir susitelkimas. Vyko draugiškos krepšinio varžybos „Bendrabutis”-„Šiauliai”. Pijaus Ž. vedami šiauliečiai rezultatu 50:23 įveikė draugus iš bendrabučio.
Šios draugiškos varžybos- tai teigiamų emocijų renginys, kuriame netrūko azarto, jaunatviškos energijos ir geros nuotaikos.
Mes šaunūs- kai mes kartu!
Informaciją parengė mokytojas Vitalijus Navickas