2023 09 07 Mokyklos daržo spalvos

Mokyklos pakeliamos lysvės bei daržas, puoselėjamas darbščiųjų mokinių bei mokytojų rankų, gaudė saulę, vėjus ir lietų vasaros atostogų metu. Palankių sąlygų dėka viskas suvešėjo, sužaliavo ir davė taip lauktus žiedus bei vaisius. Kaip smagu, kai grįžus į mokyklą, visus pasitinka gražuolės įvairiaspalvės saulėgrąžos, suvešėjo, prinoko javai, pievų ir laukų gėlės, prieskonių lysvės, kai norisi trinti ir trinti tarp pirštų kvapniąsias mėtas. Ten, toliau, saulėkaitoje noksta pilvoti moliūgai, kurie, atrodo, lenktyniauja, kuris bus didesnis, storesnis, saldesnis ir labiau patiks vaikams. Nedrąsiai iš po lapų žvelgia cukinijos, kurios galvoja, kad jos ne tik labai panašios į gražuolius moliūgus, bet nuo jų niekuo neatsilieka.  O mažylių dekoratyvinių moliūgėlių šokis tiesiog stebina savo formomis, spalvomis ir išmone, kartais bandant pradžiuginti ir kaimynus .