2023 09 18 Edukacinis renginys ,,Moliūgynas”

Moliūgas – spinduliuojantis, nešantis saulę ir šilumą, lyg savotiškas spalvotojo rudens simbolis sukvietė į edukacinį renginį ,,Moliūgynas”. Šalia kitų užaugintų daržovių, prieskoninių augalų bei gėlių galime pasidžiaugti užaugusiais ir sunokusiais mokyklos sklype moliūgais, cukinijomis, saulėgrąžomis ir net kukurūzais. Atlikę įvairias žaliąsias užduotis, vaikai laukė tos svarbiausios, paskutinės dalies: lėkti į moliūgyną, išsirinkti gražiausią, skaniausią, spalvingiausią, labiausiai patikusį moliūgą bei ne tokią didingą ir kilmingą, bet ne mažiau puikią cukiniją. Mažieji dekoratyviniai moliūgėliai gražūs visi be išimties, bet, pasislėpę didžiųjų brolių apsuptyje, lyg tyčia buvo nematomi ir nelabai, matyt, norėjo, kad juos pamatytų, juk taip gera dar pabūti saulėje.