2023 09 21 Tarptautinis projektas „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“

Mokytojos Margarita Jurevičienė, Vaida Linkuvienė ir Kornelija Gindulytė dalyvauja tarptautiniame projekte „Aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimas ir studijų kokybės gerinimas Šiaulių universitetą prijungiant prie Vilniaus universiteto“, finansuojamame ES fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Įgyvendinant mokslinių-tiriamųjų ir ugdymo inovacijų diegimo projektų poveiklės veiklas, mokytojos atliko mokslinį tyrimą, kuriuo siekta atskleisti tėvų patirtis apie vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimą, sensorinės integracijos ypatumus. Bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos mokslininkėmis (doc. dr. Irena Kaffemaniene, doc. dr. Ieva Bilbokaitė-Skiauterienė, prof. dr. Renata Bilbokaitė), parengtas ir recenzuojamame moksliniame žurnale „Proceedings of EDULEARN23“ publikuotas straipsnis „Sensory integration of children with autism spectrum disorder: parent‘s experiences“ (anglų kalba).
Mokytojos tyrimo duomenis pristatė tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Švietimo politikos ir kultūros transformacijos: mokytojų rengimas ir mokyklos kūrimas Antropoceno epochoje“, vykusioje Vilniaus universitete.  Tyrėjų vardu dėkojame tėvams, dalyvavusiems tyrime.  Informaciją parengė mokytojos Margarita Jurevičiene, Vaida Linkuvienė ir Kornelija Gindulytė