2023 12 14 Atviras įtraukaus ugdymo renginys „Šviesa iš širdies“

Tęsiant bendravimą ir bendradarbiavimą tarp dviejų miesto mokyklų, gruodžio 13 dieną, mūsų mokykloje vyko atviras įtraukaus ugdymo renginys „Šviesa iš širdies“. Renginyje dalyvavo mūsų mokyklos dainorėliai, muzikantai ir Šiaulių Jovaro progimnazijos 4c klasės mokiniai. Dainomis, adventiškomis melodijomis, pasakojimais ir lietuvių liaudies šokiais buvo paminėta šv. Liucijos – Šviesos diena, užžiebtos kalėdinės girliandos.

Abiejų mokyklų dainininkus – muzikantus paruošė muzikos mokytoja L.Kulšytė, skaitovus- 4c klasės mokytoja R.Toleikienė, šokius- vaikų ir jaunimo tautinio ansamblio „Šėltinis“ vadovai R. ir V. Laugaliai, G.Šveikauskaitė. Renginį, kurio tikslas – visai bendruomenei drauge pajusti laukimo, bendruomeniškumo džiaugsmą, ugnelės (šviesos) prasmę ir svarbą kiekvienam žmogui, vedė mokytoja R.Mikšienė.