2024 09 13 Miesto mokyklų meninės raiškos pleneras mokyklos darže

Dalyvaudami projekte ,,Mokyklos ekologinis mokomasis daržas”, mokykloje lankėsi ir meninės raiškos plenere dalyvavo Šiaulių ,,Spindulio‘‘ ugdymo centro (mokytoja Indrė Kubilienė, specialioji pedagogė Irma Vrubliauskienė, auklėtoja Brigita Adomaitienė ), Šiaulių ,,Dermės‘‘ mokyklos (auklėtoja Rasa Šukienė), Šiaulių ,,Santakos‘‘ ugdymo centro ( mokytoja Asta Abromavičienė) ir Šiaulių ,,Ringuvos” mokyklos ( mokytojos Renata Bružienė, Rita Šimonėlienė) mokiniai. Mokiniai, apžiūrėję mokyklos daržą, ką galima uostyti, pauostė, ką galima paragauti, paragavo, kuo galima pasigrožėti – pasigrožėjo, puikiai atpažino ir įvardijo augančias daržoves. Tuomet, išsirinkę gražiausią, spalvingiausią, labiausiai pažįstamą, piešė, tapė, spalvino visi, mokiniai padėjo mokytojoms, mokytojos padėjo mokiniams.