2013 09 24 Pokalbiai su mokiniais apie prekybos žmonėmis pavojus ir kaip jų išvengti, kur kreiptis pagalbos

Rugsėjo mėn. 23 dieną Lietuvos Caritas projekto „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“ koordinatorė Erika Panova ir socialinė darbuotoja Asta Lučinskienė 5-10 specialiųjų klasių mokiniams pasakojo apie prekybos žmonėmis pavojus ir kaip jų išvengti, kur kreiptis pagalbos.  Žr.Galerija
Prekyba žmonėmis dažnai yra vadinama XXI amžiaus tragedija. Šiandieną tai yra viena pelningiausių nusikalstamo verslo sričių, atnešanti kas metus milijoninį pelną. Dar labiau bauginanti mintis yra ta, kad dažniausiai į prekybos žmonėmis pinkles patenka labiausiai socialiai pažeidžiamos visuomenės grupės, t.y. moterys, vaikai ir jauni žmonės. Dar didesnį susirūpinimą kelia tai, kad prekybos moterimis aukomis dažniausiai tampa labai jaunos moterys ir merginos (socialinė pedagogė J.Kaziūnienė)