2013 12 03 Išvyka į Naisius

Gruodžio 3 d. lavinamųjų, pradinių specialiųjų klasių mokiniai , o po poros dienų ir aukštesniųjų klasių mokiniai,  vyko į Naisius – nepaprastai gražų kaimą, kuriame įsikūręs Baltų dievų muziejus su daugiau nei 50 baltų dievų skulptūrų, Inkilų muziejus po atviru dangumi. Ypač vaikus sužavėjo žirgynas su žemaitukų veislės žirgais, kuriuos jie galėjo paglostyti, pakalbinti. Žr.Galerija
Nutolusi penkioliką kilometrų nuo Šiaulių, Šiaurės Lietuvoje mus pasitinka garsioji Naisių gyvenvietė. Iš televizijos ekranų pažįstamos apylinkės garsėja ne tik kaip puiki vieta serialo filmavimui, bet ir kultūros židiniu tampančia vietove.  UAB „Agrokoncerno” prezidentas R. Karbauskas suteikė galimybę gruodžio 3, 5 dienomis Šiaulių Ringuvos specialiosios mokyklos bendruomenei susipažinti su šiuo kraštu, aplankant Baltų dievų muziejų, kurį sudaro Saulės ir Ugnies aikštės, Alkos kalnas ir daugiau nei penkiasdešimt ąžuolinių dievybes įkūnijančių skulptūrų; taip pat pasigrožėti inkilų muziejumi po atviru dangumi; apsilankyti žirgyne.Mūsų kelionė buvo įdomi ir prasminga. (Mokytoja M.Jurevičienė)