2013 12 10 Specialioji olimpiada ,,Jaunasis atletas”

2013 m. lapkričio 20 dieną, Šiaulių universiteto sporto salėje vyko Specialiosios Olimpiados ,,Jaunojo atleto” programos šventė. Žr.Galerija
 Į šventę susirinko 8 komandos iš: Šiaulių ,, Ringuvos” specialiosios mokyklos (1/2 ir 3/4 lavinamosios klasės ugdytiniai, vadovaujami mokytojų Margaritos Jurevičienės ir Danguolės Skačkauskienės), taip pat Šiaulių specialiojo ugdymo centro, Biržų mokyklos-darželio ,,Vyturėlis”, Pasvalio lopšelio-darželio ,, Žilvitis”, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Kuršėnų lopšelio-darželio ,,Eglutė”, Linkuvos lopšelio-darželio ,,Šaltinėlis” ir Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos.
Atvyko 50 vaikučių, jų tėvelių, šeimos narių bei pedagogų. Šventės organizatorės Vilniaus ,,Atgajos” specialiosios mokyklos pedagogės Aušra Kriškoviecienė ir Jurgita Januškaitė nuoširdžiai džiaugiasi atvykusių dalyvių puikia nuotaika, tėvelių pagalba šventės metu ir pedagogų, treniravusių šias komandas įdirbiu. Šiaulių Splius televizija tapo pirmąja TV, kuri atvyko į SO ,“Jaunojo atleto“ šventę, ją filmavo, ėmė interviu (mokytoja Margarita Jurevičienė)