2015 01 20 Krepšinio testų ir krepšinio varžybos

Sausio 20 d. mokykloje lankėsi dienos centro ,,Goda” sportininkai. Šią dieną vyko krepšinio testų ir krepšinio varžybos, skirtos savaitei be kvaišalų ,,Renkuosi gyventi sveikai” paminėti.  Plačiau

Džiaugiamės, jog krepšinio technikos testų varžybas laimėjo mūsų mokyklos I – oji komanda (425 taškai). Sidabro medalius iškovojo II – oji komanda (386 taškai), o bronzos medaliais pasipuošė dienos centro ,,Goda” krepšininkai (368 taškai). Taip pat aukso ir sidabro medaliai įteikti mūsų mokyklos mokiniams – Šarūnui Staradomskiui ir Žygimantui Anickui, kurie asmeninėje įskaitoje surinko 102 ir 91 taškus. Trečią vietą laimėjo dienos centro ,,Goda” ugdytinis  Vytautas Tumas, surinkęs 88 taškus.
           Ypač atkakli, permaininga kova vyko krepšinio aikštelėje. Tik dviejų taškų skirtumu (41:39) pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Sveikiname varžybų nugalėtojus: Šarūną Staradomskį, Evaldą Pakalniškį, Žygimantą Anicką, Arnoldą Petrauską, Nedą Misių, Germaną Šinušą, Audrių Ivanovą, Marių Milašauskį, Valentą Anajevą ir Andresitą Sakalauską!