2015 03 17 Išvyka į Šiaulių miškų urėdiją Toločiuose

Stebėdami atbundančią gamtą, laukdami sugrįžtančių paukščių, šešiolikos mokinių grupė, lydima pedagogių Almos Nemanienės ir Dalios Stankevičienės, lankėsi Šiaulių miškų urėdijoje Toločiuose.   Žr.Galerija

Svetingai pasitikę urėdijos darbuotojai Juozas Daunys (miško želdinimo ir apsaugos inžinierius) ir Giedrius Tamošiūnas (vyr. miškininkas), papasakojo apie Lietuvoje gyvenančius paukščius, jų perėjimo bei gyvenimo sąlygas. Juozas Daunys pademonstravo inkilus,  patarė kaip juos pasigaminti, kelti į medžius.
     Išvykstant urėdijos darbuotojai padovanojo mokiniams inkilą zylėms ir plakatą, pieštą girininkės Aurelijos Jocienės „Lietuvos paukščiai“. Pakylėti pavasariškos nuotaikos ir pilni įspūdžių  visi grįžo į mokyklą.