2015 12 21 FC „Gintra – Universitetas” artėjančių švenčių proga pasveikino mokyklos mokinius

Gruodžio 21 –osios dienos popietę moterų futbolo klubo „Gintra – Universitetas” Lietuvos moterų futbolo lygos čempionės, kartu su klubo prezidentu Gintaru Radavičiumi ir direktoriumi Mantu Radavičiumi, nešini kalėdinėmis dovanėlėmis, oficialiais klubo šalikais ir futbolo kamuoliu, atkeliavo į mūsų mokyklą.  Žr.Galerija
     Atsidėkodami už dovanas mokiniai  ekipos merginas pakvietė prie šventinio stalo puodeliui arbatos su pyragu ir įteikė pačių rankomis darytus angeliukus. Šventinėje atmosferoje maloniai pabendravusios sportininkės kartu su mokiniais  fotografavosi ir pažadėjo juos aplankyti kitų švenčių metu.
    Šio šilto susitikimo metu auklėtoja Dalia Stankevičienė padėkojo Šiaulių arenos generaliniam direktoriui Gintarui Radavičiui už suteiktą galimybę lankytis įvairiuose renginiuose.