2016 01 21 Edukaciniai užsiėmimai „Molinukai. Kaukės“ ir „Užgavėnių kaukių darymas“

Sausio 19 dieną 1 lavinamosios klasės mokiniai, su mokytoja Margarita Jurevičiene ir mokytojos asistente Akvile Žukaite, dalyvavo Šiaulių „Aušros“ muziejuje, edukaciniame užsiėmime „Molinukai. Kaukės“.  Žr.Galerija
        Užsiėmimo metu iš molio lipdė šmaikščias ir išraiškingas suvenyrines kaukes, edukacinių programų kuratorė papasakojo  apie Užgavėnių šventės tradicijas, apeigas, įvairius prietarus ir burtus. O sausio 21 dieną vyko į Šiaulių malūnininko sodybą – čia dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Užgavėnių kaukių darymas“. Veiklos metu mokiniai ne tik kalbėjosi apie paskutinę žiemos mėsiedo dieną, bet ir pasigamino charakteringą kaukę, kuri padės kuo greičiau išvaryti žiemą ir prisišaukti pavasarį.