2017 02 02 Tritaškių metimo konkursas bei estafečių ir netradicinių užduočių varžybos

Vasario 2 dieną mokykloje vyko asmeninis tritaškių metimo konkursas. Jame dalyvavo specialiųjų, lavinamųjų, socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai.
 unnamed (1) unnamed
                        Krepšinio aikštelėje virė įnirtinga kova. Nenugalimi buvo Germanas Šinušas ir Mantas Šiopys. Antrąsias vietas laimėjo Mindaugas Jokantas ir Armandas Markauskas. Treti buvo Marius Misevičius ir Jonas Kulinčenko.                                                                                 Po pietų mokykloje vyko estafečių ir netradicinių užduočių varžybos, kuriose dalyvavo ir Šiaulių logopedinės mokyklos sportininkai. Varžybų rungtys buvo sudarytos pagrindinių judesių (ėjimo, bėgimo, traukimo, stūmimo, šliaužimo) gerinimui, ugdant kasdienės veiklos įgūdžius. Visi  dalyviai apdovanoti saldžiaisiais prizais.