2017 03 16 Metodinis susitikimas – seminaras „Specialiojo ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų profesinių bei specialiųjų kompetencijų plėtotė“

Kovo 15 dieną grupė mūsų mokyklos mokinių kartu su mokytojais Roma Rimkevičiene, Lijana Pigulevičiene, Vilma Burbiene, Laima Kulšyte dalyvavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre organizuotame metodiniame susitikime – seminare „Specialiojo ugdymo įstaigose dirbančių pedagogų profesinių bei specialiųjų kompetencijų plėtotė“. Žr.Galerija
    Mokiniams ir mokytojams organizuotos atviros neformaliojo ugdymo veiklos – enkaustikos, keramikos, pynimo iš laikraščių, šokio, pynimo iš vytelių, origami bei muilo gamybos. Renginyje dalyvavo pedagogai iš Šiaulių logopedinės mokyklos, Panevėžio specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro, dalijosi gerąja patirtimi kaip kokybiškai ir įdomiai organizuoti mokinių popamokinę veiklą.