2017 03 24 ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ”

Kovo 20 – 26 dienomis jau aštuntą kartą visoje Lietuvoje vyksta „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kurią inicijuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, prie iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokykla.  Žr. Galerija
     Renginių savaitė prasidėjo socialinės pedagogės Jurgitos Kaziūnienės vesta diskusija vyresniųjų klasių mokiniams ,,Apie elektronines patyčias”. Mokiniai, padedami mokytojų Daivos Laurutienės ir Virginijos Antonovienės, rašė savo mintis ,,Draugystė. Kuo ji man svarbi?”, dalyvavo rytmetyje apie saugų ir draugišką internetą Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos Lieporių filiale, o susitikime su Šiaulių apskrities VPK Viešosios policijos skyriaus bendruomenės  pareigūne Jūrate Beržinskiene  diskutavo patyčių, draugystės ir atsakomybės tema. Daug teigiamų emocijų suteikė estafečių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, į kurias susirinko 1 – 4 specialiosios ir lavinamųjų klasių komandos. Veiksmo savaitė  baigėsi linksma diskoteka ir mokinių šypsenomis.