2017 05 10 VI Respublikinis specialiųjų ugdymo įstaigų mokinių teatrų festivalis „Saulės skraistė“

Gegužės 10 dieną Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiojoje mokykloje vyko tradicinis Respublikinis specialiųjų ugdymo įstaigų mokinių teatrų festivalis „Saulės skraistė“. Jau šeštą kartą organizuotame renginyje pasirodė 62 jaunieji aktoriai, šokėjai, dainininkai iš 6 šalies mokyklų. Žiūrovus puikiais pasirodymais džiugino Rokiškio pagrindinės mokyklos ,,Mažieji aktoriai“ (vadovė Jolanta Viršulienė), Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos teatras ,,Gražinukai“ (vadovės Gintarė Lipnevičienė, Sonata Budavičienė),  Šiaulių sanatorinės mokyklos ,,Linksmieji aktoriai“ (vadovė Asta Abromavičienė), Kuršėnų Pavenčių pagrindinės mokyklos teatras ,,Lėliukai“ (vadovė Rasa Poškienė), Šiaulių specialiojo ugdymo centro aktoriai (vadovė Daiva Glazauskienė) ir Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiosios mokyklos kūrybinė žaidybinė studija (vadovė Margarita Jurevičienė). Gerą nuotaiką dovanojo renginio vedėjos Pupytė (mokytoja Daiva Laurutienė) ir Šakytė (mokytoja Simona Šambarienė), mažieji šokėjai „Saulės zuikučiai“ (vadovė Daiva Laurutienė), Viktorija ir Audrius savo daina ,,Viskas bus gerai“ (vadovė Laima Kulšytė).
       Nuoširdžiausias ačiū visiems dalyvavusiems festivalyje, pasidalinusiems savo idėjomis, sumanymais, patirtimi!  Žr. Galerija